Nasza działania i cele

Polski Związek Fitnessu Sportowego to organizacja, która wspiera młodych sportowców już od blisko 10-ciu lat. Od tego czasu stale się rozwijamy i poszerzamy nasze horyzonty. Wiemy, jak ważne jest zdrowie fizyczne, dlatego niezmiennie propagujemy sport także w różnego rodzaju placków edukacyjnych, zaczynając od najmłodszych, a kończąc na osiedlowych klubach seniora.

Prowadzimy ponadto wiele zajęć sportowych, które odbywają się zazwyczaj w specjalnie przeznaczonych do tego placówkach. Do wyboru mają Państwo takie zajęcia jak między innymi joga, pilates, zumba, karate, boks, czy ćwiczenia rehabilitacyjne dla dzieci.

Nasze działania swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, ponieważ posiadamy przedstawicieli we wszystkich większych miastach. Patronujemy bardzo wielu wydarzeniom sportowym, a nierzadko nawet sami je organizujemy. W tym roku mieliśmy na przykład okazję być organizatorem jednego z większych, warszawskich maratonów, w którym brali udział biegacze z całego kraju. To jednak nie wszystko. Poza organizowaniem zawodów sportowych, staramy się także brać aktywny udział w propagowaniu zdrowego stylu życia, co oznacza nie tylko nakłanianie do aktywności fizycznej, ale również porady odnośnie prawidłowego sposobu odżywiania. W celu organizujemy spotkania informacyjne i własne stoiska, na których dzielimy się swoją wiedzą z innymi. Ponadto na naszej stronie internetowej prezentujemy przeróżne obiekty sportowe oraz kalendarz imprez sportowych, które odbywają się w poszczególnych miastach Polski.

Promocja sportu i aktywnego stylu życia to nasze powołanie. Jeśli chcesz do nas dołączyć lub dowiedzieć się więcej to napisz. Na bieżąco pozostajemy do Twojej dyspozycji. O naszych nowych działaniach i planach dowiesz się więcej z naszej strony internetowej.

Skomentuj

Wszystkie pola sa wymagane