O nas

Polski Związek Fitnessu Sportowego to witryna internetowa, która poświęcona jest zagadnieniom powiązanym z aktywnym trybem życia. Zrzeszamy wszystkie osoby, które uprawiają sport i chcą dzielić się swoją pasją z innymi, a także jednocześnie pragną poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania, prawidłowego wykonywania ćwiczeń, czy przydatnej odzieży sportowej. W tym miejscu znajdziesz całą garść praktycznych porad i informacji odnośnie życia sportowego w Twoim mieście. Co to oznacza w praktyce? Dowiesz się, jakie kluby i obiekty sportowe funkcjonują w Twoim miejscu zamieszkania oraz poznasz kalendarz wszelkich zawodów i wydarzeń sportowych, który jest przez nas na bieżąco aktualizowany.

Polski Związek Fitnessu Sportowego to nie tylko amatorzy, ale również zawodowcy, którzy chętnie przekazują swoje doświadczenie osobom, jakie dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. W ten sposób nasza organizacja stale się rozwija i zyskuje nowych członków. Dołączyć do nas może każdy, kto tylko wykazuje jakąkolwiek inicjatywę.

Staramy się przedstawiać informacje dla pasjonatów i fanów różnych dyscyplin sportowych, dlatego znajdą tu Państwo najświeższe nowinki zarówno odnośnie piłki nożnej, skoku o tyczce, biegów długodystansowych, jak również siatkówki i wielu innych sportów, a wszystko w wygodnie posegregowanych kategoriach dla intuicyjnego poruszania się po naszej stronie. Dietetyce podpowiedzą jakie produkty spożywcze wybierać i na jakie suplementy diety warto zwrócić uwagę, a trenerzy przedstawią efektywne zestawy ćwiczeń dla każdego. Niezależnie ile masz lat, jakiej jesteś płci i czy miałeś kiedykolwiek kontakt z daną dziedziną sportową – wszystkiego możesz nauczyć się od podstaw, najważniejsza jest chęć i motywacja, której dostarczymy całe mnóstwo. Sport to nie hobby, sport to styl życia!

Skomentuj

Wszystkie pola sa wymagane