Organizowane zawody

Polski Związek Fitnessu Sportowego to okazja dla każdego do wykazania się na profesjonalnych zawodach sportowych, które organizowane są w różnych dziedzinach i kategoriach wiekowych. Kto może wziąć w nich udział? Praktycznie każdy, kto jest naszym formalnym członkiem bądź stara się o uzyskanie członkostwa. Zachęcamy także wszystkich, którzy interesują się sportem i chcą na poważnie spróbować swoich sił.

Organizujemy zarówno zawody dla sportowców indywidualnych, jak również konkurencje dla grup. Dzięki nam możesz wziąć udział między innymi w pięcioboju lekkoatletycznym, maratonie biegowym, czy lidze siatkówki kobiet. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie jest zapotrzebowanie na naszą działalność. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma naszego oddziału, a wydaje Ci się, że jest potrzebny to koniecznie do nas napisz, a na pewno to rozważymy!

Polski Związek Fitnessu Sportowego to także szansa na aktywność różnych grup wiekowych. W tamtym roku uruchomiliśmy bowiem zajęcia dla seniorów. Teraz także osoby starsze mogą wziąć aktyny udział w zawodach sportowych. Do wyboru mają między innymi: tenis stołowy, szachy oraz bieg na 800 metrów. Wszystkie zawody podzielone są oczywiście na kategorie płci.

Największą popularnością cieszą się zwłaszcza zawody piłki nożnej organizowane dla szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Każdego roku bierze w nich udział kilkaset placówek edukacyjnych z całej Polski. Zawody mają zazwyczaj charakter wojewódzki, co oznacza, że rywalizują ze sobą szkoły z tego samego województwa. Tego rodzaju zawody organizowane są zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Szczególnie zależy nam na aktywizacji tej drugiej grupy wśród której zainteresowanie sportem jest znacznie mniejsze.

Zapraszamy do udziały w zawodach i po więcej informacji na naszą stronę internetową.

Skomentuj

Wszystkie pola sa wymagane