Szkolenia z zakresu dietetyki i suplementacji

Polski Związek Fitnessu Sportowego to organizacja, która nie tylko organizuje zawody sportowe i prowadzi zajęcia o charakterze ruchowym, ale także stara się edukować młodzież i dorosłych w tematyce zdrowego trybu życia, a więc przede wszystkim odpowiedniego odżywiania. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak istotna jest dobrze zbilansowana dieta dla naszego organizmu. Należy jej przestrzegać już u dzieci, dlatego swoją wiedzę przekazujemy także nauczycielom i rodzicom.

Szkolenia z zakresu dietetyki i suplementacji prowadzimy przynajmniej kilka razy w roku. Najczęściej wychodzimy z taką inicjatywą do placówek edukacyjnych, chociaż zdarza się, że specjalnie w tym celu organizujemy różne eventy. W tamtym roku poprowadziliśmy np. imprezę „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, która w głównej mierze dotyczyła eliminacji szkodliwych substancji z naszych posiłków, chociaż nie tylko. Drugą część spotkania poświęciliśmy przede wszystkim sportowcom, którzy pragną zadbać o swoją sylwetkę. Podpowiedzieliśmy zatem jakie odżywki białkowe i odżywki na masę warto stosować i jak należy je dawkować. W tym roku szykujemy bardzo podobne szkolenia, które zostaną wzbogacone panelami dyskusyjnymi z trenerami personalnymi oraz dietetykami. Dowiedzą się Państwo między innymi czym są boostery treningowe i jak oraz kiedy należy je stosować. Już teraz serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia i nie możemy się doczekać kolejnej edyji spotkania.

Wstęp na szkolenie jest bezpłatny, na wykłady zamknięte obowiązują jednakże wcześniejsze zapisy, ponieważ ilość miejsc na sali jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń więc należy się spieszyć.

Skomentuj

Wszystkie pola sa wymagane