Zajęcia fitness

Polski Związek Fitnessu Sportowego organizuje różnego rodzaju zajęcia sportowe dla różnych grup wiekowych. Wśród nich odnaleźć można miedzy innymi sztuki walki, takie jak chociażby karate, judo, czy boks. W tym roku ruszyły także zapisy na zajęci z fitnessu. Ich oferta jest bardzo różnorodna. Do wyboru mają Państwo na przykład zumbę – czyli ćwiczenia z elementami tańca, dla osób które pragną połączyć przyjemne z pożytecznym. Zumba to ogromna dawka pozytywnej energii, która nastraja optymistycznie na cały dzień. Jeżeli jednak poszukują Państwo czegoś innego, to dobrym wyborem mogą okazać się zajęcia BUP, czyli brzuch-uda-pośladki, na których ćwiczy się głównie wspomniane partie ciała. Są to przede wszystkim ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem różnego rodzaju akcesoriów, takich jak maty, ciężarki czy piłki lekarskie. Poza tym nadal kontynuowane są zajęcia pilates, które w głównej mierze opierają się na rozciąganiu, a także jogi z elementami medytacji.

Wszystkie zajęcia fitness, jak również inne, które odnajdą Państwo w naszej ofercie, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę z bogatym doświadczeniem. Mimo, że nasz zespół jest stosunkowo młody to posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów o randze europejskiej, a nawet międzynarodowej.

W weekendy w naszej organizacji prowadzone są także zajęcia dla dzieci pod okiem instruktorów, którzy przeszli również odpowiednie szkolenia pedagogiczne. Opłaty pobierane są w zależności od częstotliwości zajęć. Pierwsze zajęcia są bezpłatne dla każdego, wystarczy przyjść i wpisać się na listę bądź zrobić to za pośrednictwem naszej strony internetowej. Czekamy właśnie na Ciebie! Dla członków Polskiego Związku Fitnessu Sportowego mamy specjalne zniżki na zajęcia sportowego.

Skomentuj

Wszystkie pola sa wymagane